Mechanik samochodowy praca w Norwegii

LSJ HR Group

Stavanger, Bergen, zagranica

Miejsce pracy: Stavanger, Bergen

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH – NORWEGIA
BLACHARZ SAMOCHODOWY – NORWEGIA
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH – NORWEGIA

Praca dla mechaników samochodów osobowych różnych marek:
Ford, Mazda, Honda, Citroen, Nissan, Renault, Opel
Serwisy autoryzowane oraz warsztaty niezależne.
Posiadamy również ofert pracy dla mechaników ogólnych/wielu marek.

SPOTKANIE REKRUTACYJNE ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 16.04.2016
W SZCZECINIE ORAZ KRAKOWIE

OFERUJEMY:
− atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
− legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
− długoterminowe kontrakty z możliwością przedłużenia
− kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia
− ubezpieczenie
− wsparcie polskojęzycznego konsultanta
− przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania
WYMAGANIA:
- 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika samochodowego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego warunek konieczny
- obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
- wykształcenie kierunkowe udokumentowane
- prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:
- dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
- diagnostyka komputerowa
- szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

Prosimy o przesłanie CV

Klikając poniższy link odnajdziecie Państwo opinie i komentarze pracowników oraz klientów Work Supply:

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”