Mechanik samochodowy - pojazdy powyżej 3,5 tony

Adecco Solutions AS

Oslo, Trondheim, Stavanger, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca na warsztacie samochodowym. Może to być warsztat autoryzowany, dedykowany jednej marce, może być firma transportowa, specjalizująca się w konkretnej marce.
Diagnostyka, przeglądy, serwis pojazdów ciężarowych (ciągniki siodłowe, naczepy).
Wymiana zużytych części, naprawy.

Wymagania

Mile widziane wykształcenie kierunkowe.
Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku rekompensuje brak wykształcenia.
Prawo jazdy kategorii B (chętnie również C lub CE).
Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 120PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Płatne nadgodziny, dofinansowanie do kosztów zakwaterowania, zwrot kosztów podrózy do Norwegii
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy