Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta , znanego w Europie producenta kamperów i przyczep campingowych w miejscowości Bad Waldsee kolo Ravensburga poszukujemy na bezpośrednie zatrudnienie u Klienta na umowę stała kilkudziesięciu pracowników na stanowisko:

Mechanik Samochodowy / Mechatronik:
Praca polega na wyposażeniu wnętrz kamperów i sprawdzeniu czy wszystko działa, praca oparta jest na rysunku technicznym.

Obowiązki:

•Praca na stanowisku mechanik / mechatronik przy budowie kamperów oraz przyczep campingowych
•Kontrolowanie stanu technicznego zespołów i układów mechanicznych i elektrycznych
•Łączenie konstrukcji, szkieletu wykończenia zewnętrznego
•Montowanie i sprawdzanie elektryki pokładowej, elementów hydraulicznych i pneumatycznych
•Montaż i instalacja urządzeń mechanicznych i mechatronicznych
•Montowanie, instalowanie, uruchamianie i testowanie układów i urządzeń elektronicznych
•Odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy
•Przestrzeganie bezpieczeństwa pracy, porządku oraz czystości

Oferujemy:

Bezpośrednie zatrudnienie w prestiżowej firmie na terenie Niemiec
•Umowa o prace na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
•Atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe
•Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
•Dostęp do najnowszych technologii

Wymagania

•Wykształcenie kierunkowe (mechanik samochodowy, mechatronik)
•Kilkuletnie doświadczenie w pracy o podobnym profilu
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•Samodzielne czytanie rysunku technicznego
•Gotowość do pracy na zmiany
•Chęć do pracy na stale w Niemczech
•Prawo jazdy i własny samochód

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
70
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
ustawowe dodatki branzowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive