Mechanik samochodowy - ISLANDIA

Work Service Express

Islandia, zagranica

Miejsce pracy: Islandia

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta w Islandii poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik samochodowy – Mercedes, Kia

Miejsce pracy: ISLANDIA

Praca tymczasowa

Wymagania:
• Minimum pięcioletnie, UDOKUMENTOWANE doświadczenie jako mechanik samochodowy specjalizacja – Mercedes
• Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym
• Zaświadczenie o niekaralności
• Wykształcenie jako mechanik samochodowy (dyplom/świadectwo zawodowe)

Jeśli spełniasz powyższe wymagania - JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Mile widziane:
• Kursy/szkolenia związane z mechaniką pojazdów marki Mercedes
• Doświadczenie na terenie Islandii

Obowiązki:
• Serwis samochodów osobowych marki Mercedes oraz Kia

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie na warunkach Islandzkich
• Pomoc w zakupie biletu lotniczego (koszt potrącany w późniejszym czasie z wynagrodzenia)
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 2363 ISK na godzinę brutto
• Nadgodziny
• Zakwaterowanie

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV

Ważne!
W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.