Mechanik samochodów ciężarowych i naczep ( zarobki od 9000,00 zł)

Personal Expert Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- naprawę i konserwację samochodów ciężarowych oraz naczep
- naprawę hamulców, ABS, EBS, WABCO, HALDEX
- kontrola pojazdów i przyczep ciężarowych
- prace spawalnicze
- wykonywanie napraw zgodnie z wynikami badań diagnostycznych

Oferujemy:

- możliwość długoterminowej pracy w Belgii
- pracę w wymiarze 38 godz/tyg + ew. nadgodziny
- zarobki od 9000,00 zł brutto + możliwość nadgodzin + premie
- zakwaterowanie w mieszkaniu z pełnym wyposażeniem - 75 Euro/tydz.
- bon żywnościowy - 6 Euro/dziennie
- termin wyjazdu: początek stycznia 2014

Wymagania

- min. 3 letnie doświadczenie w pracy jako mechanik samochodów ciężarowych
- doświadczenie w naprawie przyczep ciężarowych
- dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
- wykształcenie kierunkowe (mechanik)
- podstawowa umiejętność spawania
- chęć podjęcia pracy na długi okres czasu
- mile widziany własny samochód

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3- 12 miesięcy
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia roczna w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto , dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis