Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mechanik pojazdów

Miejsce pracy: Nadarzyn

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

• Kontrolowanie stanu technicznego zespołów i układów oraz regulacja i sprawdzanie działania pojazdu jako całości za pomocą urządzeń diagnostycznych,
• Przyjmowanie pojazdów samochodowych i ich zespołów do naprawy, sporządzanie protokołów przyjęcia,
• Ustalanie przyczyn usterek i uszkodzeń poszczególnych układów, zespołów i mechanizmów pojazdów samochodowych metodami diagnostycznymi,
• Usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów samochodowych - w ramach napraw bieżących i okresowych,
• Przeprowadzanie konserwacji i zabezpieczeń antykorozyjnych elementów pojazdów samochodowych oraz wymianę płynów eksploatacyjnych, z zachowaniem wymogów ochrony środowiska naturalnego,
• Wykonywanie operacji demontażowo-montażowych pojazdów samochodowych i ich zespołów,
• Mycie i czyszczenie części i zespołów,
• Przeprowadzanie weryfikacji zużytych części i zespołów,
• Organizowanie oraz utrzymywanie w czystości stanowiska pracy, przy uwzględnieniu zasad racjonalnej organizacji pracy, przepisów bhp i ochrony przeciwpożarowej,
• Sprawdzanie jakości wykonywanych prac obsługowo-naprawczych,

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem pracy

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
• Przyjazną atmosferę pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie 4.000 – 5.000 zł brutto / m-c w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.