Kronospan
Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Mechanik Operator Kotłowni

Od: Kronospan
Miejsce pracy: Mielec ( Tarnów, Dębica, Połaniec, Tarnobrzeg)

Zadania:

  • utrzymanie pełnej sprawności maszyn i urządzeń do produkcji ciepła:kotła
  • utrzymanie pełnej sprawności instalacji do transportu i spalania pyłu i granulat;
  • utrzymanie w pełnej sprawności instalacji podawania materiału na ruszt;odżużlania-odpopielania oraz instalacji odpylania spalin;
  • utrzymanie ruchu, usuwanie awarii na w/w obiektach energetycznych i mechanicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie : zawodowe

Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie, prace na wysokościach, uprawnienia energetyczne