Mechanik narzędziowy

Progresso Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, intensywnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:

• Utrzymanie narzędzi tłoczących w dobrym stanie,

• Wykonywanie regeneracji i konserwacji narzędzi,

• Naprawa i modyfikacja istniejących narzędzi,

• Realizacja przeglądów okresowych

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku narzędziowca

• Znajomość budowy tłoczników, wykrojników i narzędzi postępowych oraz umiejętność montażu i demontażu części,

• Wykształcenie techniczne

• Znajomość rysunku technicznego

• Praktyczna umiejętność obsługi obrabiarek (frezarki, tokarki, spawarki)

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym oraz w ewentualnej pracy w godzinach nadliczbowych

• Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis