Opis stanowiska pracy

Poszukujemy mechanika motocyklowego z doświadczeniem lub pomocnika mechanika.

Praca w godzinach Pon-Pt 10-18 soboty pracujące 9-15

BEZWZGLĘDNY WYMÓG PRAWA JAZDY NA MOTOCYKLE KAT A !
Gwarantujemy szkolenia u Importerów motocykli. Pomoc doradcy serwisowego i pracę w młodym zespole ludzi, których łączy pasja do motocykli.

Wymagania

Nowy pracownik naszej firmy, może być zarówno kobieta jak i mężczyzną. Wymagane wykształcenie minimum średnie. Biegła obsługa komputerów. Znajomość branży motocyklowej. Bezkonfliktowy charakter. Pracowitość, słowność, solidność, samodzielność i zdolność samodyscypliny. Sympatyczna aparycja. Doświadczenie w serwisowaniu i naprawach motocykli oraz skuterów.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Na rynku w branży motocyklowej istniejemy od ponad 20 lat. W 2007... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne