Mechanik, monter urządzeń

Inframet

Stare Babice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- montaż mechaniczny produkowanej aparatury kontrolno-pomiarowej,
- kompletowanie części,
- kontrola wykonania elementów mechanicznych na podstawie rysunków technicznych,
- wykonywanie drobnych prac urządzeniami warsztatowymi

Wymagania

- preferowane doświadczenie praktyczne w montażu urządzeń mechanicznych, elektronicznych lub optycznych,
- akceptowalne doświadczenie jako mechanik samochodowy,
- czytanie rysunków technicznych,
- umiejętności manualne takie jak wiercenie, gwintowanie oraz inne czynności ślusarskie,
- mile widziane doświadczenie w toczeniu i frezowaniu,
- samodzielność, dokładność i pracowitość,

Prezentacja firmy

Inframet jest producentem specjalistycznej aparatury kontrolno-pomiarow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria