Mechanik – monter maszyn i urządzeń

Baltix.se sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Od: Baltix.se sp. z o.o. Miejsce pracy: Szwecja

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)
  • wiedza z zakresu mechaniki
  • min. 2 lata doświadczenia jako monter, serwisant maszyn
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • podstawowa wiedza z zakresu hydrauliki i elektryki
  • podstawowa umiejętność spawania
  • aktualny certyfikat Hot Work (lub gotowość wyrobienia)
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do przyswajania nowej wiedzy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego

Obowiązki:

  • budowa oraz serwis maszyn i linii produkcyjnych do obróbki drewna (w siedzibie firmy i u klienta)
  • montaż, uruchamianie i ustawianie maszyn i urządzeń
  • przeglądy, usuwanie usterek
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • prace ślusarskie i inne prace warsztatowe
  • prace spawalnicze (w podstawowym zakresie)
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • odzież roboczą
  • długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • program „Premia za polecenie”
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.