Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie południowych Niemiec (okolice Coburga) kandydatów na stanowiska:

                                                       Mechanik maszyn

w zakładach branży motoryzacyjnej

Główne zadania

 - bieżące naprawy i remonty maszyn i urządzeń

- utrzymanie ciągłości ruchu maszyn

- przeglądy maszyn i usuwanie podstawowych usterek z zakresu mechaniki

- regeneracja i naprawa części maszyn, konserwacja, działania prewencyjne i diagnostyczne.

Oferujemy

 - wynagrodzenie od 1600 Euro netto miesięcznie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- zapewnione ubranie robocze i narzędzia

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- ! KONIECZNIE ! znajomość języka angielskiego LUB niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym

- wykształcenie kierunkowe (mechanik maszyn, pojazdów lub pokrewne)

- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 5 lat

oraz

- motywacja, zaangażowanie w pracy

- umiejętność pracy zespołowej

- zdolności manualne i techniczne

Mile widziane / Preferowane

 - posiadanie samochodu osobowego

- gotowość do pracy zmianowej

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive