Mechanik Maszyn Konwencjonalnych

Headhunters sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, firmy będącej jednym z czołowych producentów silników hydraulicznych, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • naprawa konwencjonalnych obrabiarek do metalu (tokarek, frezarek, wiertarek)

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego technicznego
  • sumienności i zaangażowania
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku
  • stawkę godzinową zależną od posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • pracę od zaraz

Miejsce pracy: okolice Szczecina (Dołuje)

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88