mechanik maszyn budowlanych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Przemyśl, podkarpackie

Randstad Polska, wiodąca agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w naszym kraju, aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów, międzynarodowej firmy z branży budowlanej
osób na stanowisko:

Nr ref.: 14440
Praca stała
Lokalizacja: Przemyśl

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m. in. dźwigów, koparek, walców, rozściełaczy)
  • prace modernizacyjne i konserwacyjne
  • dokonywanie przeglądów technicznych sprzętu

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mechanik pojazdów, samochodowy, maszyn budowlanych, rolniczych itp.)
  • znajomość obsługi i naprawy maszyn budowlanych
  • minimum 2 lata doświadczenia w dziedzinie napraw sprzętu budowlanego (tj. dźwigów, koparek, rozściełaczy, itp.)
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferta:
  • pracę w miedzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w okresie lipiec - listopad 2013 r.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)