Mechanik maszyn budowlanych

SM Polska Sp. z o.o. S.K.

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jako wyłączny dystrybutor SOILMEC Drilling and Foundation Equipment w Polsce prowadzimy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych maszyn.
W związku ze stałym rozwojem poszukujemy samodzielnego mechanika maszyn budowlanych do pracy w terenie - na budowach u klientów - region cała Polska.
Praca polegć będzie na interwencjach serwisowych - planowych jak regularne przeglądy oraz spowodowanych awariami - na maszynach budowlanych (palownice, kotwiarki i dźwigi).
Jest to praca od poniedziałku do piątku, ale zwiazana z wyjazdami. Obecnie większość maszyn zlokalizowana jest w okolicach Gdańska.
Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenie i wsparcie merytoryczne.

Prezentacja firmy

SM POLSKA Sp. z o.o. została powołana w 2015 roku jako wyłączny przed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie