Opis stanowiska pracy

POMOC DROGOWA BAC
Zatrudni osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Mechanik – kierowca
Zielona Góra

Zadania:
- utrzymanie w stałej gotowości floty pojazdów (samochody osobowe, busy, ciężarówki),
- okazjonalne wyjazdy na usługi pomocy drogowej (Polska i zagranica),
- proste naprawy pojazdów bezpośrednio na drodze;

Wymagania:
- doświadczenie co najmniej 2-letnie, potwierdzenie pracy w rzemiośle udokumentowane listem referencyjnym, świadectwem pracy, poleceniem, etc.,
- prawo jazdy kat B, mile widziane C, C+E,
- podstawowa znajomość elektryki i elektroniki samochodowej,
- umiejętność spawania prostych elementów,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku,
- dokładność i rzetelność,
- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność;

Oferujemy:
- stałą pracę na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- niezbędne narzędzia pracy,
- stałe godziny pracy wg. grafiku,
- możliwość dodatkowego zarobku wg. wyjazdów,
- możliwości rozwoju,
- pomoc przy zakwaterowaniu;

CV z aktualnym zdjęciem oraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy do dnia 28.02.2016.
Oferty osób, które nie spełniają powyższych wymagań, nie będą przez nas rozpatrywane.

Oświadczamy, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne wykorzystane będą jedynie na potrzeby procesu rekrutacji i nie będą przechowywane po jego zakończeniu.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Nasza firma prowadzi działalność gospodarczą w zakresie pomocy dr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive