Human & Hunter Sp. z o.o.

Mechanik/Elektryk

Miejsce pracy: Łódź

Human & Hunter o nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 6664 to specjalistyczne Doradztwo Personalne.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy która świadczy usługi w zakresie: instalacji, demontażu, montażu i uruchamiania kompletnych maszyn oraz linii technologicznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Ślusarz/Mechanik/Elektryk

Nr ref.: I/HH/Ł
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Poszukiwana jest złota rączka, osoba znająca się na spawaniu, mechanice, ślusarstwie lub elektryce.

Zadania:

- naprawy bieżące maszyn i urządzeń;
- prace związane z mechaniką maszyn na zakładzie produkcyjnym, oraz inne prace.

Wymagania:

- dyspozycyjność;
- komunikatywność;
- punktualność;
- umiejętność organizacji pracy własnej;
- dbanie o stan narzędzi i wyposażenia;
- sprawność manualna i dokładność;
- minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisko ślusarza, mechanika bądź elektryka;
- wykształcenie techniczne;
- aktualne uprawnienia SEP do1 kV

Oferta:

• praca w oparciu o umowę pracy tymczasowej
• praca w renomowanej firmie
• stawka godzinowa

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie e-maila ze swoim CV z nr referencyjnym lub nazwą stanowiska w temacie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.