Mechanik/Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

Agencja Headhunters (Poznań)

Poznań, wielkopolskie

Agencja Pracy Headhunters figurująca w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Dla swojego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

• bieżące naprawy, usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych

• przezbrajanie linii produkcyjnej

• usprawnianie procesu produkcyjnego

• wykonywanie przeglądów i konserwacji

• wsparcie zespołu mechaników w zakresie zagadnień elektrycznych

Wymagania:

• uprawnienia elektryczne do 1kv

• min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu

• wykształcenie min. Średnie techniczne, zawodowe mechaniczne lub elektryczne

• praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych

• umiejętność diagnozowanie przyczyn usterek, zmysł techniczny

• odpowiedzialność

• dyspozycyjność

Oferujemy:

• umowę zlecenie na okres próbny, później przejście na umowę o pracę

• praca III zmianowa od pon-pt, soboty po uzgodnieniach z kierownikiem

• stabilność zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr101, poz. 926 ze zm.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 61 824 61 11