Mechanik - Elektrotechnik

MAX-POL Sp. z o.o. sp. k.

Krotoszyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz dobrej, stałej Pracy? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Miejsce pracy: Krotoszyn

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i elektrotechniki
  • znajomość zasad budowy maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • uprawnienia energetyczne i elektroenergetyczne w zakresie eksploatacji
  • praca w systemie zmianowym
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność, operatywność, dyspozycyjność
  • umiejętności manualne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy Państwu:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w miłej atmosferze
  • pakiet świadczeń socjalnych

Rodzaj pracy: Pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@max-pol.com.pl w tytule wpisując: „praca mechanik/elektrotechnik”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna