Mechanik (dział utrzymania ruchu)

Work Service Express.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta,
poszukuje osób na stanowisko:

Mechanik (Dział Utrzymania Ruchu)

Obowiązki

• Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej sprzętu (również transportowego) oraz instalacji na terenie zakładu;
• Dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów pod względem mechanicznym, maszyn;
• Dbałość o planowany zakup części zamiennych;
• Prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem mechaników.

Oferujemy

• Umowa o pracę
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie;
• Praca w systemie III-zmianowym;
• Pracę w miłej atmosferze;
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe (preferowane średnie techniczne);
• Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu w firmie o profilu produkcyjnym;
• Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych (tokarka, frezarka);
• Znajomość działań naprawczych z zakresu mechaniki i pneumatyki;
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
• Zdolności manualne;
• Odpowiedzialność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.