Maturzysto, zostań ankieterem on-line i zarabiaj w domu

AK Consulting

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przygotowujesz się do matury, ale chciałbyś już teraz zdobyć nowe doświadczenie i zarobić pierwsze pieniądze? Z Nami spokojnie pogodzisz naukę i pracę.

Prężnie rozwijająca się forma consultingowa uczestnicząca w programie RZETELNA FIRMA poszukuje młodych ludzi do przeprowadzenia badań rynkowych.

Główne zadania:
- wypełnianie ankiet przez internet
- raportowanie postępów pracy
- testowanie usług lub produktów

Wymagania:
- status ucznia
- motywacja
- dostęp do internetu i komputera
Nie wymagamy doświadczenia!

Dlaczego warto u Nas pracować?
- pracę wykonujesz w domu
- ankiety możesz wypełniać wraz ze znajomymi
- oferujemy konkurencyjne stawki (35zł/ankieta)
- ankiety różnią się od siebie
- przeszkolimy Cię do pracy w ramach każdego z projektów
- dla aktywnych pracowników bezpłatne ubezpieczenia
- warunki współpracy są elastyczne i przyjacielskie
- nie musisz mieć doświadczenia, gwarantujemy przygotowanie do pracy
- nie narzucamy limitów ilościowych

Praca: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Gliwice, Czeladź, Jaworzno, Będzin, Bytom, Mysłowice, Rybnik

Prezentacja firmy

Główną działalnością firmy jest doradztwo w zakresie prowadzenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta