Seito Polska Sp. z o.o.

Maszynista - Świecie

Miejsce pracy: Świecie

Seito Polska Sp. z o.o., lider na rynku outsourcingu procesów logistycznych i okołoprodukcyjnych w związku z rozszerzeniem swojej usługi zatrudni pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK TRANSPORTU

miejsce pracy: Świecie

Opis stanowiska:

• rozładunek suwnicą wagonów z miałem węglowym lub biomasą
• przewóz biomasy ładowarką
• formowanie hałd biomasy spycharką
• prace związane z funkcją manewrowego/ustawiacza
• prace porządkowe

Wymagania:

• wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
• uczciwość, obowiązkowość, punktualność

Mile widziane:

• doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy.
• 1 z poniższych uprawnień: uprawnienia do obsługi spycharek
min kat. III, uprawnienia do obsługi suwnicy IS, uprawnienia do obsługi ładowarek min kat. III, uprawnienia manewrowe, uprawnienia do prowadzenia ciągnika z przyczepami 32T.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• zdobycie uprawnień do obsługi sprzętu ciężkiego,
• bezpieczne środowisko pracy,
• terminowo wypłacane wynagrodzenie i premie,
• grupowe ubezpieczenie na życie.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.