Opis stanowiska pracy

Dołącz do jednego z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W RightHello pomagamy firmom B2B pozyskiwać klientów. Po trzech latach mamy w teamie już ponad 90 osób. Szukamy odpowiedzialnej, pewnej siebie i samodzielnej osoby (również studentów zaocznych!) do zespołu marketingu na stanowisko – Marketing Specialist.

Nie potrzebujesz dużego doświadczenia – ważniejsze jest dla nas zaradność, nastawienie zaangażowanie.

Główne zadania:

  • lead generation,
  • długoterminowa współpraca z Klientem polskim i zagranicznym,
  • analiza rynku i dobieranie odpowiedniej grupy docelowej,
  • wdrażanie klientów w usługę oraz narzędzia Right Hello,
  • przygotowanie treści kampanii (copywriting, krótkie treści mailowe),
  • opracowywanie oraz wdrażanie strategii outboundowych kampanii marketingowych.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i pisaniu),
  • znajomości narzędzi z obszaru Google Docs,
  • Getting Shit Done: potrafisz dowozić i robić rzeczy, zamiast leżakować na Facebooku,
  • samodzielność i kreatywność,
  • obowiązkowość, dokładność, precyzja,
  • samodyscyplina (wykrywanie własnych błędów),
  • dobra komunikacja i znoszenie niesmacznych żartów (atmosfera startupu)

Mile widziane:

  • umiejętności z zakresu copywritingu,
  • chęć bycia marketingowym ninja,
  • znajomość z zakresu rynku IT ,
  • status studenta (studia niestacjonarne),
  • znajomość drugiego języka.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stałe wynagrodzenie miesięczne w wysokości uzależnionej od doświadczenia oraz motywacji do pracy,
  • premie za osiągnięte wyniki w danym miesiącu,
  • praca w super szybko rozwijającej się firmie z fajnymi ludźmi,
  • narzędzia pracy oraz dobrą kawę,
  • firmowy kindle do własnego użytku,
  • język angielski prowadzony z native speakerem,
  • integracje, imprezy, planszówki – lubimy spędzać ze sobą czas także po pracy !

Wyślij  CV oraz krótką informacje , dlaczego chcesz z nami pracować.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

*skontaktujemy się z wybranymi kandydatami po zapoznaniu się z zgłoszeniami

Prezentacja firmy

W RightHello pomagamy firmom B2B pozyskiwać klientów. Wspierają nas jedn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne