Marketing Specialist

2CAN S.A.

50-447 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

O nas:
CustomerICare to innowacyjna aplikacja live chat o międzynarodowym zasięgu. Dynamicznie rozwijamy się i potrzebujemy Twojej pomocy przy zwiększaniu skali naszej działalności na rynkach międzynarodowych.

Opis stanowiska:
Poszukujemy ambitnej i zmotywowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu marketingowego. Współpracując z naszym Inbound Marketing Managerem będziesz wdrażać nową strategię marketingową CustomerICare. Twoim zadaniem będzie zwiększenie ruchu na naszej stronie internetowej.

Twoje zadania:
- wzrost ruchu na naszej stronie internetowej
- optymalizacja strony internetowej oraz planowanie i wdrażanie strategii SEO/SEM
- audyt strony internetowej pod kątem SEO oraz usability
- dostosowanie zawartości strony internetowej do algorytmów wyszukiwarek
- selekcja słów i fraz kluczowych
- link building

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności plus premie motywacyjne za dobre efekty pracy
- perspektywy rozwoju w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym startupie
- pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole
- możliwość wdrażania swoich pomysłów w realnym działaniu naszej firmy
- realizację odpowiedzialnych i niestandardowych zadań
- regularne zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy

Jeżeli jesteś zainteresowana/-y tą ofertą, prześlij CV zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum C1)
- chęć rozwoju w dziale marketingu w międzynarodowym startupie
- wiedza na temat marketingu internetowego (najnowsze trendy)
- przynajmniej roczne doświadczenie w marketingu internetowym
- dobra znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych
- dobra znajomość technologii budowy stron WWW
- bardzo dobra znajomość Google Analytics
- nastawienie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji
- umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
- mile widziane zainteresowanie tematyką startupową

Prezentacja firmy

2CAN Spółka Akcyjna jest firmą, która specjalizuje się w tworzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media