Marketing Online / Copywriter - Staż

Famatech

40-082 Katowice , śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy stażysty do naszego zgranego zespołu w Katowicach.

-osobą bezrobotną, powyżej 30 roku życia,
-masz chęć do nauki i rozwoju oraz cechuje cię odpowiedzialność.

Dodatkowymi atutami może być:
-znajomość marketingu online,
-znajomość Facebook Ads,
-znajomość Google AdWords/Analytics,
-znajomość social media(Facebook i Google+ / inne),
-umiejętności pisania treści - copywriting,

Co dostaniesz od nas?
- możliwości rozwoju,
- szkolenia z technik SMO,
- szkolenia z technik SEO i opiekę specjalisty,
- możliwość otrzymania umowy o pracę po stażu,
- stałe zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie,
- niekorporacyjny charakter pracy,
- przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

Masz pytania? - napisz do nas.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famatech SP. Z O.O. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź . zm.).

Wymagania

Prezentacja firmy

Nasza firma tworzy strony internetowe, zajmuje się ich pozycjonowaniem, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media