Marketing, obsługa strony www + prace biurowe

Bizserver Sp. z o.o.

Kraków, 30-716, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenia profilu firmy na Facebook
- dodawanie, redagowanie aktualności oraz artykułów na stronach należących do firmy
- dodawanie i opisywanie nowych produktów w sklepie www
- działania marketingowe związane z promocją firmy - tutaj liczymy na kreatywność zatrudnionej osoby
- dodatkowymi obowiązkami będą: prace biurowe, wyszukiwanie oraz przygotowywanie ofert przetargowych, nawiązywanie kontaktów z dostawcami itp.

Wymagania

Wymagania:
- praca w zespole, komunikatywność, otwartość, kreatywność, zmysł estetyczny, duże zaangażowanie w wykonywane obowiązki, dokładność i sumienność
- łatwość w pisaniu i redagowaniu tekstów
- chęć rozwoju i pracy w firmę zajmującej się dystrybucją sprzętu serwerowego
- bardzo dobra obsługa komputera
- język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym (czytanie i pisanie)
- mile widziana ale nie konieczna znajomość programu do obróbki grafiki GIMP
- mile widziana ale nie konieczna znajomość branży IT (hardware)

Oferujemy:
- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w branży IT
- umowę zlecenie w początkowym okresie próbnym z możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę
- praca w zgranym zespole
- miłą atmosferę w pracy

Prezentacja firmy

Na Polskim rynku działamy od 2013 roku, ale nasze doświadczenie sięga ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa