Marketing - obsługa sklepu internetowego

Emako Sp. j.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasze produkty to szeroki asortyment artykułów gospodarstwa domowego i upominków sprzedawanych poprzez sklepy internetowe.

Jeśli jesteś osobą pasjonującą się marketingiem internetowym to zapraszamy do nas!

Oferujemy

- Pracę od zaraz, na cały etat (do uzgodnienia także elastyczne godziny pracy)

- Stawkę godzinową zależną od doświadczenia oraz premie

- Możliwość stałego zatrudnienia

- Miejsce pracy Wrocław

Prosimy o CV ze zdjęciem, podanie oczekiwanego wynagrodzenia oraz list motywacyjny.

Wymagania

- znajomość metod promocji w Internecie (pozycjonowanie, copywriting SEO, AdWords, media społecznościowe)

- umiejętność pisania tekstów marketingowych i produktowych

- samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na sukces

Mile widziane:

- znajomość podstaw fotografii i programów graficznych

- znajomość HTML i CMS (typu Wordpress)

Prezentacja firmy

EMAKO to projekt e-commerce - praktyczne akcesoria łazienkowe, kuchenne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media