Opis stanowiska pracy

Enlive to specjaliści czerpiący siłę entuzjazmu z sukcesów osiąganych przez Klientów.Tworzymy strony internetowe, sklepy i systemy dla wymagających. Od wielu lat projektujemy dla Klientów z Polski jak i zagranicy. Tworzymy również startupy.

Opis Stanowiska:

  • budowanie strategii rozwoju, optymalizacji istniejących oraz rozwoju nowych usług i produktów
  • planowane i wdrażanie całościowych działań marketingowych dla podległej marki (trade marketing, komunikacja marketingowa: ATL, BTL, komunikacji i PR, działania promocyjne)
  • budowanie strategii oraz optymalizacja i rozwój dotychczasowych usług
  • wprowadzanie na rynek nowych produktów i marek
  • planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym
  • badania rynku, analiza danych rynkowych oraz monitorowanie konkurencji
  • reagowanie na zmieniającą się sytuację rynkową
  • odpowiedzialność za decyzje dotyczące podejmowanych działań promocyjnych oraz koncepcji produktów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii promocyjnych i reklamowych oraz we współpracy z agencjami reklamowymi
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • umiejętność redagowania tekstów reklamowych
  • umiejętność rozwiązywania problemów biznesowych
  • kreatywność i zdolności analityczne
  • orientacja na cele, otwartość na wyzwania
  • dobra organizacja pracy (również pracy wielozadaniowej pod presją czasu)
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • prawojazdy kat. B
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i dalszym działaniu oraz odpowiedzialność
  • możliwość rozwoju i awansu
  • stabilne warunki współpracy i atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Enlive to specjaliści czerpiący siłę entuzjazmu z sukcesów osiąga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce