Marketing Manager

KOKOworld

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Od początku swego istnienia marka KOKOworld jest jednym z liderów etycznej mody w Polsce, szerząc ideę sprawiedliwego handlu. W projektach stawiamy na energię, oryginalność, wysoką jakość i autentyczność. W swoich kolekcjach łączymy materiały z Polski i Europy z etnicznymi akcentami pochodzącymi głównie z Azji i Afryki, mocno wspierając lokalne inicjatywy rękodzielnicze.

Lider zespołu Marketingu

Miejsce pracy: Kraków

3 główne cele Lidera Zespołu Marketingu:

  • Opracowanie i wdrożenie długoterminowej strategii marketingowej w kontekście etycznej mody
  • Konsekwentna budowa, wzmocnienie i ugruntowanie świadomości marki u klientów
  • Analiza, mierzenie efektywności i zarządzanie działaniami 4-osobowego Zespołu Marketingu

Oferujemy:

  • udział we współtworzeniu dynamicznej i kreatywnej marki odzieżowej tworzącej w duchu sprawiedliwego handlu
  • interesujące zadania w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • bardzo przyjazne warunki współpracy

Wymagania

Oczekujemy:

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem do 5 osób (warunek konieczny)
  • znajomości i umiejętności wykorzystania narzędzi marketingowych i różnych kanałów komunikacji (online i offline)
  • samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów w zakresie zarządzania (zespołem i ludźmi, nie tylko projektami)
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego, na poziomie min. B2, bardzo mile widziana znajomość języka niemieckiego

Idealny kandydat na to stanowisko to energiczna i dynamiczna osoba, która łączy w sobie zarówno pasję do idei Fair Trade jak i sprzedażowe podejście do marketingu oraz duże zdolności przywódcze poparte pierwszymi sukcesami w zarządzaniu małym zespołem.

Prezentacja firmy

KOKOworld to krakowska marka odzieżowa, która tworzy ubrania z wyjątkowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media