Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć doświadczenie w kierowaniu zespołem?
Szybko się uczysz i masz silny charakter?
Twoja dyspozycyjność jest pełna?
Zachęcam w takim razie do aplikowania!

Poszukujemy kierownika zespołu 10 os.
Podległy zespół to hostessy i promotorzy.
Współpraca z krakowskimi klubami.

Praca polega na: szkoleniu nowych pracowników, układaniu grafiku, współpraca z centralą firmy i raportowanie wyników pracy.

Wymagania

Koordynowanie pracą zespołu, wyznaczanie celów, kontrola.

Wymagamy:
- dyspozycyjność 20-5 wt-sob
- zaangażowanie
- mile widziane doświadczenie - ale nie jest wymagane
- komunikatywna znajomość jęz. ang.

Oferujemy:
- stabilną prace
- szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
- możliwość awansu
- atrakcyjne warunki finansowe 3000zł brutto + prowizje około 1000 zł netto miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia w wiadomości prywatnej i wysłanie CV lub numeru tel.

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta