Marketing Manager - zarządzanie marką Foto

Foxfoto

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Zarządzanie marką na terenie wybranych krajów europejskich.
Analiza rynku akcesoriów kamer sportowych.
Promocja grupy produktów.
Zwiększanie udziału marki w rynku akcesoriów do kamer sportowych na terenie Europy.
Tworzenie opisów nowych produktów.
Analiza sprzedaży w sklepie internetowym.

Oferujemy:

Stałą pracę na pełen etat, z możliwością rozwoju.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Poznanie nowoczesnych systemów B2C oraz B2B.
Szkolenia.
Pracę wśród ciekawych ludzi.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość pojęć z zakresu marketingu oraz wiedza na temat budowania marki.
Wiedza z zakresu fotografii.
Doświadczenie w zarządzaniu produktem lub marką.
Biegła znajomość j. angielskiego
Biegła obsługa komputera.
Widza z zakresu pozycjonowania SEM/SEO.
Umiejętność tworzenia poprawnych stylistycznie i bezbłędnych ortograficznie tekstów.
Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych.
Dokładność oraz sumienność.

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem akcesoriów fotograficznych. FOXF...

- Sunpak - lampy błyskowe;
- Voigtlander oraz Mitakon- obiektywy;
- Newell - gripy, akumulatory;
- Camrock - statywy, monopody.

- ponadto jesteśmy przedstawicielem marek Raynox - konwertery optyczne, Aputure - akcesoria video, Yongnuo - sprzęt oświetleniowy oraz wielu innych.

Oferta obejmuje szeroką gamę akcesoriów fotograficznych dla amatorów oraz profesjonalistów. Nasze produkty eksportujemy do krajów Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Reklama / Komunikacja