Marketing i Promocja Marki

Centrum Akson

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nawiążemy współpracę z młodą, inteligentną osobą do zadań związanych z promocją Marki

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.
Kreowanie wizerunku Marki poprzez:

*zwiększanie obszaru znajomości marki
* kontakt z aktualnymi dystrybutorami
* pozyskiwanie nowych dystrybutorów
* content marketing
* udział w wydarzeniach PRowych, szkoleniach, targach
* współtworzenie projektów marketingowych

Oferujemy:
* pracę w młodych aktywnym, pozytywnym zespole
* udział w szkoleniach i wydarzeniach branżowych
* wynagrodzenie podstawowe, prowizje i premie

Praca dot. Płk. Dąbka 8 Kraków

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu i przesłanie cv.

Wymagania

Oczekujemy od kandydata lub kandydatki:
* bardzo dobrej organizacji pracy i nastawienia na efekty pracy
* elastyczności i kreatywności
* sympatycznego i pozytywnego nastawienia do świata i ludzi
* czynnego prawa jazdy
* komunikatywnego j. angielskiego
* umiejętności graficzne mile widziane
* chęci udziału w szkoleniach branżowych i nabywania nowych umiejętności w zakresie działalności firmy, otwarcia na nowe pomysły i wyzwania

Prezentacja firmy

Centrum Akson to wiodący producent akcesoriów animacji czasu wolnego i z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Sprzedaż, Praca Marketing / PR / Social Media