Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie kampanii e-marketingowych
  • Optymalizacja procesów marketingowych
  • Redagowanie raportów oraz analiz na potrzeby Klienta
  • Tworzenie analiz, raportów, ofert i umów z Klientami
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów
  • Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza praktyczna z zakresu online marketingu
  • Znajomość narzędzi e-marketingowych
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Samodzielność
  • Systematyczność
  • Znajomość branży turystycznej będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca na pełen etat w ustabilizowanej i rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum - praca stacjonarna w Poznaniu
  • Udział w interesujących projektach dla polskich i zagranicznych klientów
  • Kurs języka angielskiego
  • Dopłaty do kart MultiSport
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Liczne spotkania firmowe, imprezy integracyjne
  • Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych
  • Codzienne dostawy owoców do biura

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja