Manikiurzystka

KPMB s.c.

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy manikiurzystek, do pracy w nowo-otwartym punkcie manicure w galerii Łomianki.
Jesteś młodą, pozytywnie nastawioną do ludzi osobą? Szukasz pracy w młodym, szybko rozwijającym się zespole? A może potrzebujesz zarobić dodatkową gotówkę w przerwach między swoimi zajęciami? Ta pozycja jest dla Ciebie!

Wymagania:
-doświadczenie (niekoniecznie udokumentowane)
-umiejętność wykonywania manicure: klasyczny, hybrydowy, przedłużanie paznokci (forma, tips)
-punktualność
- sumienność i dokładność w wykonywanej pracy
-szybkość ze względu na profil firmy
- uprzejmość, otwartość w rozmowie z klientem.

Warunki zatrudnienia:
-Zatrudnimy manikiurzystki na pełny etat, pół etatu i ¼ etatu- idealne warunki dla osób nadal dokształcających się -gwarantujemy podstawę + % od obrotu.

CV prosimy przesyłać poprzez portal.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy.

Prezentacja firmy

My Manicure to szybko rozwijająca się marka beauty, która jest sk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
dodatkowa % prowizja od utargów
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna