Managerów do nowego oddziału na stałe

Pro Arch

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z silnym rozwojem, potentat branży finansowej, poszukuje do pracy kreatywnych, komunikatywnych osób na stanowiska Manager i Konsultant. Zatrudniamy osoby w charakterze pracy stałej lub dodatkowej.

OFERUJEMY

- wysokie zarobki oparte o część stałą i prowizyjną
- cykliczne szkolenia dwa razy w tygodniu,
- możliwość pracy dodatkowej,
- podnoszenie swoich kwalifikacji,
- miłą atmosferę.

Cv proszę dodać w wiadomości.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania

WYMAGANIA:

- minimum roczne doświadczenie w pracy z klientem
- wykształcenie średnie
- komunikatywność
- entuzjazm

Prezentacja firmy

Firma z globalnym doświadczeniem na rynkach finansowych, oferująca usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi