Managera marketingu e-commerce

Big5

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Witamy wszystkich zainteresowanych,

Firma BIG5, znany importer towarów z tzw. Dalekiego Wschodu poszukuje pilnie osoby na stanowisko grafika e-commerce.
Zajmujemy się głównie sprzedażą internetową, prowadzimy sprzedaż poprzez sklepy internetowe oraz serwisy aukcyjne.

Stawiamy na ludzi młodych, odważnych oraz chętnych podjąć pracę która w przyszłości pozwoli im osiągnąć sukces i dać pełnię satysfakcji z jej wykonywania.

Opis stanowiska:

- Tworzenie optymalnych strategii i działań marketingowych
- Zwiększenie rozpoznawalności i wzmocnienie wizerunku naszych marek na rynku
- Kreowanie i zarządzanie treścią strony internetowej
- Współpraca z innymi działami firmy
- Raportowanie i analiza wyników efektywnościowych kanałów marketingowych
- Dbanie o spójność wizerunku firmy w internecie na kanałach takich jak YouTube, Allegro, eBay, Amazon, Social Media, portale partnerskie i in.
- Śledzenie bieżących trendów na rynku

Wymagamy tylko spełnienia poniższych kryteriów:

- Podstawowa znajomość obsługi programu Photoshop
- Podstawowa znajomość języka HTML oraz CSS mile widziana
- Znajomość social media
- Obsługa pakietu Office
- Samodzielność w użytkowaniu narzędzi takich jak Analytics 360 , Google Adwords
- Dobra znajomość Google Trends, Google Tag Manager; Search Console oraz wiedza z tematyki SEO, SEM mile widziana
- Mile widziana znajomość programu Corel Draw i/lub Adobe Ilustrator
- Dodatkowym atutem będzie znajomość branży AGD/RTV

Oferujemy:

- Możliwość uczenia się poprzez działanie
- Umowę o pracę oraz adekwatne wynagrodzenie
- Pracę na wzrostowym rynku w firmie, która rozwija się szybciej niż pozostali gracze
- Pełne wyposażenie stanowiska pracy zgodnie z wymaganiami pracownika
- Luźną i nieszablonową atmosferę

Każdy dostaję wolną rękę w działaniach ukierunkowanych na osiągane cele. Pomoc na każdym etapie i dbałość o każdego człowieka to nasze stałe motto.
Zapraszamy do naszego zespołu młodych, zdolnych i ambitnych osób które oprócz zdobywania "złota" rozwijają sie każdego dnia w nowoczesnej firmie BIG5.

Zespół BIG5
Czestochowa

Prezentacja firmy

Witamy wszystkich zainteresowanych, <br/> <br/>Firma BIG5, znany importe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca