Opis stanowiska pracy

MANAGER

Jesteś ambitny i dążysz do realizacji założonych celów?
Masz plan na życie zawodowe i chcesz podnosić swoje kwalifikacje?
Jesteś urodzonym liderem, a ludzie liczą się z Twoim zdaniem?

Dołącz do Naszego Zespołu i zostań najlepszym Managerem na Rynku Pracy.
Ty dajesz nam swój potencjał, zaangażowanie i kreatywność, my dajemy Ci satysfakcję zawodową i finansową .

Od kandydatów oczekujemy:
- predyspozycji managerskich,
- orientacji na Klienta oraz umiejętności kształtowania jego oczekiwań,
- determinacji w realizacji celów budżetowych i jakościowych,
- nastawienia na poszukiwanie nieschematycznych rozwiązań,
- współkształtowania efektywności podległego zespołu,
- umiejętności radzenia sobie z presją czasową oraz spiętrzeniem zadań,
- zarządzania przepływem wiadomości w zespole,
- dobrej znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy:
- programy szkoleniowe,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- pracę w prężnie rozwijającej się Firmie,
- duży zakres autonomii oraz realny wpływ na kształtowanie działań,
- partnerską atmosferę w pracy i zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia.

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia