Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:
Zarządzanie zespołem sprzedaży
Rekrutacja i selekcja kandydatów
Realizację celów sprzedażowych poprzez efektywne zarządzanie zespołem
Realny wpływ na tworzenie i realizację strategii pracy oddziału
Szkolenie zespołu sprzedażowego

Oferujemy:
Karierę w międzynarodowej, stabilnej firmie
Indywidualną ścieżkę rozwoju i awansu
Program profesjonalnych szkoleń
Umowę o współpracę (umowa agencyjna)
Unikatowy pakiet motywacyjny

Praca wymagająca i nienależąca do najłatwiejszych, ale dającą ogromne możliwości rozwoju kariery zawodowej a także satysfakcję finansową
Doskonała propozycja dla osób, które szukają pomysłu na ciekawą i niebanalną pracę.

Przyślij swoje CV a my zaprosimy Cię na rozmowę i przedstawimy wszystkie szczegóły

Wymagania

Oczekujemy:
Doświadczenia zawodowego w sprzedaży lub w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – mile widziane udokumentowane osiągnięcia
Minimum wykształcenia średniego
Bardzo wysokich zdolności interpersonalnych
Orientacji na rezultat i realizację celów osobistych oraz biznesowych

Prezentacja firmy

Zajmujemy się doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca