Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kraków / woj. Małopolskie

Zadania:
zarządzanie podległą grupą
szkolenie i zapewnienie wsparcia pracownikom
nadzór na realizacją planu i motywowanie zespołu

Wymagania

WYMAGANIA:
Doświadczenie w sprzedaży energii do klientów z sektora B2B lub B2C
Umiejętność budowania i motywowania zespołu
Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
Znajomość technik sprzedaży związanych z rynkiem klientów biznesowych,
Orientacja na wynik i osiąganie wyznaczonych celów,
Znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office,
Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę,
Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Autoryzowany Partner ENEA SA W związku z rozwojem firmy poszukujemy osó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management