Kelly Services Poland Sp. z o.o.
Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593.
Dla jednego z naszych klientów, aktualnie poszukujemy:

Manager Sprzedaży

Lokalizacja: Kłodzko

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i realizację strategii sprzedażowej firmy
  • Budowanie i rozwój długotrwałych relacji z klientami
  • Kierowanie i motywowanie zespołu sprzedażowego
  • Merytoryczne wsparcie pracowników w zakresie negocjacji handlowych i budowania relacji z klientami firmy
  • Bieżąca analiza oraz raportowanie działań i wyników zespołu
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy u klientów

Wymagania:

  • Minimun 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług dla firm (preferowane branże: transport, logistyka)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętne organizowanie pracy własnej i zespołu nastawione na realizację wytyczonych celi i powierzonych projektów
  • Komunikatywność oraz zdolność do nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem
  • Bardzo dobra umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie od zrealizowanych projektów)
  • Możliwość uczestnictwa bezpłatnych szkoleniach handlowych i branżowych
  • Praca w międznarodowym zespole