Kierownik ds. Sprzedaży / Kierownik Biura

Talent Partners

Gliwice, Wrocław, Opole, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy pośrednictwa pracy z Gliwic, tworzącej nowy dział usług pracy tymczasowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY / KIEROWNIK BIURA

Miejsce pracy: Gliwice, Wrocław, Opole

Nr ref. KS/82/17

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzanie sprzedażą i biurem,
  • sprzedaż usług pracy tymczasowej w sektorze B2B,
  • wyszukiwanie nowych klientów biznesowych,
  • tworzenie strategii sprzedaży i jej realizacja,
  • analiza działań konkurencji, rynku i oczekiwań klientów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • współpraca z zarządem i innymi działami,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą usług B2B, w firmie będącej agencją pracy tymczasowej,
  • znajomość standardów profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • umiejętność sporządzania kalkulacji usług,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju i współudział w tworzeniu nowego działu (projektu) w firmie,
  • ciekawą i stabilną pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca