Manager Sprzedaży (recycling)

Hays Poland

Radom, mazowieckie

Hays Poland

Radom
Radom
NR REF.: 1134576

Twoja nowa firma:
Międzynarodowa firma z branży recyklingu i gospodarowania odpadami, zajmująca się kompleksowym serwisem w zakresie gospodarowania odpadami różnego typu: od odpadów przemysłowych po komunalne.

Kogo poszukujemy?
W związku z rozwojem młodego i dynamicznego zespołu działu sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko Managera. Głównymi zadaniami na tym stanowisku będzie utrzymywanie prawidłowych relacji z kluczowymi klientami, realizacja powierzonych planów sprzedażowych oraz współtworzenie strategii rozwoju działu sprzedaży. Manager ds. Sprzedaży będzie odpowiedzialny również za pozyskiwanie nowych klientów, monitoring realizowanych umów oraz doskonalenie ogółu pracy związanej z zajmowanym stanowiskiem.

Twoje zadania:
Na tym stanowisku sprawdzi się zarówno osoba z doświadczeniem w branży usługowej, B2B ale również mająca doświadczenie we współpracy z sektorem publicznym. Wcześniejsze doświadczenie w zarzadzaniu małym zespołem oraz komunikatywny język angielski będzie dużym atutem.

Co oferujemy?
Firma oferuje stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie, szeroki pakiet benefitów socjalnych oraz narzędzia do pracy (auto, telefon, laptop).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy