Manager Sprzedaży / Partner

TARGETO Internetowy Dom Mediowy

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma działa w obszarze e-commerce i oraz nowoczesnych narzędzi do promocji w Internecie.

Projekt, którego dotyczy ogłoszenie, związany jest z unikatowym na polskim rynku modelem biznesowym, związanym z programami lojalnościowymi w urządzeniach mobilnych (smart fony, tablety itp.) w branży turystycznej.

Obecnie poszukujemy Partnera Biznesowego na terenie woj. pomorskiego

Wymagania

WYMAGANIA:

- kilkuletnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu działem sprzedaży lub grupa sprzedażowa (zarówno telesprzedaż jak i sprzedaż bezpośrednia)

- umiejętności trenerskie i motywacyjne

- mile widziane osoby z doświadczeniem w reklamie internetowej, w branży zakupów grupowych, sklepów internetowych itp

- dodatkowym atutem będzie bardzo dobra znajomość branży internetowej (modele biznesowe, narzędzia promocji, strategie sprzedaży internetowych produktów reklamowych)

OFERTA:

- duża samodzielność,

- atrakcyjne warunki finansowe

- możliwość objęcia kluczowej pozycji w firmie (również na zasadzie partner spółki/udziały)

Prezentacja firmy

Obszarem działania firmy są:<br/>- e-commerce / m-commerce<br/>- zakupy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce