Manager sklepu internetowego

F.H. AGD Olkusz s.c.

Kraków/Olkusz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma AGD Olkusz od 11 lat zajmuję się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów związanych z wyposażeniem kuchni oraz salonu. Są to m.in.: garnki emaliowane polskiej i zagranicznej produkcji, garnki nierdzewne, komplety sztućców oraz inne elementy związane z wyposażeniem kuchni i domu. Od pewnego czasu staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i prowadzimy także sprzedaż internetową. Naszym celem jest stworzenie stale rozwijającego się zespołu ludzi, dlatego też ogłoszenie skierowane jest do osób ambitnych i podchodzących do swojej pracy w sposób profesjonalny. Jeśli jesteś osobą, która chce się rozwijać, wykazuję inicjatywę w pracy zespołowej i twoje zainteresowania związane są z rynkiem e-commerce to zapraszamy do wysyłania zgłoszeń.

Miejsce pracy: Kraków/Olkusz

Zadania:
- zarządzanie funkcjonowaniem i rozwojem sklepu internetowego
- koordynacja działań związanych z komunikacją e-marketingową
- zarządzanie procesem przygotowania materiałów reklamowych
- monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej i analiza działań konkurencji
- realizacja zadań związanych ze strategią marketingową
- obsługa mediów społecznościowych
- zarządzanie reklamami AdWords i działaniami SEO

Wymagania:
- dobra orientacja w tematyce handlu detalicznego i e-commerce
- doświadczenie na podobnym stanowisku w marketingu lub e-commerce
- znajomość zagadnień związanych z marketingiem\
- znajomość systemu AdWords i podstaw SEO
- znajomość działania mediów społecznościowych
- zdolności organizacyjne i interpersonalne
- zdolności analityczne
- dobra znajomość aplikacji MsOffice, Google Analytics
- język angielski mile widziany

Oferujemy:
- samodzielną i odpowiedzialną pracę
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- atrakcyjne warunki pracy
- zarządzanie 4 osobowym zespołem

Prezentacja firmy

Nasza firma AGD Olkusz od 11 lat zajmuję się sprzedażą hurtową i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce