Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjno-handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

manager rynku B2B

Nr ref.: 39901
Praca stała
Lokalizacja: Śląsk

Zakres obowiązków:
  • zaplanowanie i realizacja budżetu działu
  • zarządzanie działem
  • realizacja KPI
  • reprezentowanie firmy na targach krajowych i zagranicznych
  • dobór i ocena pracowników
  • dbanie o rozwój i motywację podległego zespołu
  • podnoszenie Service Level u aktualnych i przyszłych klientów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub związane z handlem
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania ludźmi
  • zdolności analityczne, umiejętność gromadzenia informacji
  • umiejętność rozwiązywania problemów i planowania
  • umiejętność budowania sieci kontaktów oraz myślenia strategicznego
  • umiejętność negocjowania i sprzedaży
  • sumienność, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • dopłata do ubezpieczenia, karta Multisport
  • szkolenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)