Manager rozwoju sprzedaży / Business Development Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie współpracować z Kierownikiem R&D w ramach poszukiwania nowych kanałów sprzedaży, nowych rynków i klientów (głównie na terenie Polski). Jest to nowa rola w organizacji, ponieważ firma to wciąż greenfield.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca na rynku stali, która rozpoczyna swoją działalność w Polsce.

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji,
  • nawiązywanie współpracy i negocjowanie warunków umów,
  • poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych i nowych produktów,
  • aktywne tworzenie rozwiązań we współpracy z klientem oraz działem R&D
  • tworzenie strategii rozwoju oraz kontakt z zarządem,
  • zapewnienie efektywnego wykorzystywania potencjału produkcyjnego (nowy park maszynowy do obróbki metalu wraz z proszkownią),
  • określanie potrzeb klientów (B2B) i pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do potrzeb.

Profil kandydata

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,m
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • znajomość rynku stali i zagadnień związanych z tą branżą,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w firmie produkującej pod zamówienie klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia do pracy w tym samochód służbowy z segmentu D,
  • udział w tworzeniu nowej marki na rynku,
  • atrakcyjny system premiowy wraz z wynagrodzeniem podstawowym,
  • możliwości rozwoju,
  • wyjazdy do klientów oraz pracę w systemie Home Office,
  • duży rynek potencjalnych klientów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page