Manager Regionalny ds. rozwoju sieci na stałe

Pro Arch

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z silnym rozwojem, potentat branży finansowej, poszukuje do pracy kreatywnych, komunikatywnych oraz posiadających kompetnecje managerskie osób, na stanowisko Manager ds. rozowju sieci.

Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:
- aktywne wspomaganie Konsultantów
- monitorowanie poziomu sprzedaży
- motywowanie podległego zespołu
- aktywny rozwój sieci sprzedaży
- prowadzenie spotkań, szkoleń merytorycznych
- monitorowania standardu obsługi klienta

Oferujemy:
- wysokie zarobki oparte o część stałą i prowizyjną
- wsparcie kadry dyrektorskiej
- cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
- pracę w jednej z największych firm branży finansowej

Wymagania

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
- doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
- umiejętność motywowania
- wykształcenie średnie lub wyższe
- rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
- nastawienie na cel
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma z globalnym doświadczeniem na rynkach finansowych, oferująca usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta