Opis stanowiska pracy

Oferta pracy skierowana jest do osób, które posiadają poparte wynikami doświadczenie w pracy związanej z organizacją wydarzeń biznesowych w działach marketingu, komunikacji biznesowej, obsługi klienta biznesowego.

Jeżeli:

- lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi
- posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów biznesowych
- lubisz podejmować nowe wyzwania w zakresie komunikacji marketingowej
- potrafisz dzielić czas na różne zadania projektowe
- jesteś osobą kreatywną i posiadasz świadomość biznesową
- wykazujesz zaangażowanie i entuzjazm w działaniu
- potrafisz pracować samodzielnie i współpracować z innymi działami firmy oraz agencjami zewnętrznymi
- potrafisz pracować pod presją czasu

to wyślij nam swoje CV.

Wymagania

Przy analizie zgłoszeń będziemy preferować Kandydatów z:

- doświadczeniem w komunikacji marketingowej i pozyskiwaniu klienta w sektorze B2B
- umiejętnościami negocjacji biznesowych
- doświadczeniem w organizacji kongresów i konferencji
- bardzo dobrymi umiejętnościami obsługi komputera i zarządzania stronami www
- znajomością zagadnień marketingu internetowego
- umiejętnością obsługi programów graficznych i zmysłem estetycznym

Prezentacja firmy

Promujemy innowacje i inteligentny rozwój w oparciu o najbardziej opinio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media