Manager Projektu Developerskiego

Real Development Group sp. z o.o.sp.k

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • Planowanie i zarzadzanie wszystkimi aspektami procesu budowlanego
  • Współpraca z architektem na etapie tworzenia koncepcji oraz projektu
  • Współtworzenie standardów przedsięwzięć deweloperskich
  • Utrzymywanie kontaktu z Generalnym Wykonawcą
  • Nadzór nad projektem i wykonawstwem, kontrola realizacji projektu
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Przygotowywanie umów
  • Analizy działek gruntowych pod inwestycje mieszkaniowe
  • Analizy sprzedaży
  • Przeprowadzanie procedur administracyjnych
  • Prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • Zarządzanie procesami odbiorów końcowych i uzyskiwanie pozwoleń na użytkowanie.

Wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe, inżynierskie w specjalności budownictwo, architektura, inżynieria środowiska i pokrewne;
  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCad- warunek konieczny;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych;
  • znajomość procesu inwestycyjnego;
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów w wyznaczonym czasie;
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego;

Prezentacja firmy

Firma Real Development Group sp. z o.o. sp.k specjalizuje się w przygot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Kadra zarządzająca