Manager Projektu - automotive

Gi Group Sp. z o.o.

Słubice, lubuskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Słubice

Zadania:

  • Organizacja pracy na poszczególnych działach produkcyjnych umożliwiająca zachowanie terminów
  • Sporządzanie kalkulacji przed i powykonawczych poszczególnych produktów
  • Ocena pod względem technicznym i funkcjonalnym oraz dobór technologii i procesu produkcyjnego do nowych projektów i produktów zlecanych przez dział handlowy
  • Ocena rentowności i możliwości technicznych w zakresie nowych projektów i produktów zlecanych przez dział handlowy
  • Planowanie i wdrażanie usprawnień w zakresie nowych produktów i projektów jak również w zakresie już realizowanych
  • Sporządzanie harmonogramu przenoszenia lub uruchamiania nowych projektów lub produktów obejmujących cały proces
  • Nadzór i kontrola nad przenoszeniem lub uruchamianiem nowych projektów lub produktów na podstawie opracowanego harmonogramu
  • Aktywizowanie i organizowanie współpracy wszystkich działów zakładu w zakresie tematyki dotyczącej danego działu w realizacji nowych projektów i produktów
  • Przeprowadzanie bieżących uzgodnień i działań korygujących w zakresie nowych projektów i produktów
  • Raportowanie do Dyrektora Technicznego bieżącego stanu uruchamiania nowych projektów wraz z sygnalizacją zagrożeń lub problemów powodujących opóźnienia w harmonogramie
  • Analiza projektowanie i doskonalenie procesu produkcyjnego w zakresie już istniejących projektów i produktów poprzez bieżące korekty i projekty racjonalizatorskie
  • Przeprowadzanie analizy procesów w zakresie zgłoszonych nieprawidłowości lub odchyleń w zakresie już istniejących projektów, procesów lub produktów
  • Stały kontakt z klientami w zakresie realizowanych zamówień (bieżący przepływ informacji w zakresie realizacji zamówienia)
  • Nadzór i opracowywanie planów pracy, instrukcji stanowiskowych, zestawień materiałowych i innych dokumentacji techniczno-organizacyjnych związanych z projektami
  • Nadzór i opracowywanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń w zakresie projektów
  • Ciągłe doskonalenie metod pracy
  • Dbałość o bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  • Dbałość o terminowe wykonywanie zleconych prac
  • Rozwiązywanie problemów bieżących i zapobieganie błędom
  • Sporządzanie bieżących raportów zleconych przez przełożonych
  • Ciągłe ulepszanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych celem uzyskania jak najlepszej jakości produktu
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i produktów
  • Sporządzanie kalkulacji zleconych przez przełożonych
  • Uczestniczenie w planowaniu urządzeń produkcyjnych oraz odbiorach technicznych urządzeń
  • Współpraca z dostawcami i odbiorcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji produkcji, ergonomii i organizacji stanowisk pracy, przygotowywania struktur produktów, planów pracy i grup roboczych
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu przepisów BHP, ergonomii pracy, systemów pomiarowych efektów pracy, struktur i grup produktowych
  • Szkolenie dla Audytorów Wewnętrznych
  • Szkolenia z zakresu FMEA, APQP, PPAP
  • Szkolenie z zakresu specyficznych wymagań klienta
  • Znajomość zagadnień z zakresu budowy maszyn i organizacji linii produkcyjnych
  • Znajomość zagadnień z zakresu kalkulacji przed i powykonawczych produktów
  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji
  • Znajomość zagadnień z zakresu inżynierii produkcji, automatyki precyzyjnej, mechaniki, elektrotechniki i mechatroniki
  • Znajomość zagadnień z zakresu odpowiedzialności za produkt, jakość i terminowość dostaw
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Komunikatywność, duża kultura osobista
  • Sumienność, staranność, dokładność i odpowiedzialność

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pomoc w relokacji, wsparcie w znalezieniu pracy dla współmałżonków, partnerów
  • Prowadzenie ciekawych projektów z branży motoryzacyjnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.